O nas

Czy właśnie stawiasz swoje pierwsze kroki budując Firmę, czy też stoisz już pewnie na nogach – na każdym etapie pomożemy, podpowiemy, poprowadzimy Cię za rękę. Z nami zawsze będziesz na bieżąco.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam działać szybko, dokładnie i skutecznie. Pracujemy tam, gdzie jesteśmy potrzebni – u Klienta, u siebie, zdalnie. 

Nie wzbraniamy się przed osobistymi wizytami w Urzędach.  

Co robimy

Księga Przychodów i Rozchodów  – tego typu rozliczenie przeznaczone są dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz niektórych spółek (jawne, cywilne, partnerskie). 

Świadczymy usługi księgowe również dla osób rozliczających się tzw. ryczałtem

Pełna Księgowość – tę formę rozliczeń prowadzimy dla spółek akcyjnych i z ograniczoną odpowiedzialnością lub komandytowych i komandytowo-akcyjnych. 

Kadry i Płace – Wykonujemy wszelkie czynności do jakich zobowiązana jest Twoja Firma w związku z zatrudnieniem Pracowników – prowadzimy akta osobowe, ewidencję czasu pracy, dbamy o terminowość badań lekarskich i BHP, naliczamy płace, składamy deklaracje do GUS, PFRON. Doradzamy jaki rodzaj umowy zawrzeć z potencjalnym pracownikiem. 

W razie potrzeby wspieramy w procesie rekrutacji

Jak pracujemy

Nie musisz przychodzić do nas. Możemy odbierać dokumenty w Twojej siedzibie, pracujemy także na skanach. Niezależnie od tego, czy rozliczasz się miesięcznie czy kwartalnie, przed 20-tym dniem każdego miesiąca otrzymujesz od nas szczegółowe raporty z bieżącym stanem Twoich Ksiąg, wysokością podatków i składek ZUS. 

Składamy deklaracje do ZUS i Urzędu Skarbowego, wysyłamy pliki JPK. Raportujemy do GUS i PFRON. 

Możemy wystawiać za Ciebie faktury dla Twoich kontrahentów oraz wgrywać do Twojego systemu bankowego niezbędne przelewy.  Jesteśmy dla Ciebie na każdym etapie rozwoju Twojej Firmy, doradzamy. 

Brzmi ciekawie?
Odezwij się do nas - omówimy szczegóły.

Jak się z nami skontaktować?

e-mail: biuro@agmath.pl

telefon: +48 500 277 235